Profesör Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Hüseyin KOCA Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5111 - 5149
Ertuğrul ALGAN Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5170
Gülgün YILMAZ Yapı Denetimi Programı 5144
Özlem ONAY Makine, Resim ve Konstrüksiyonu Programı 5148
Zafer DEMİR Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5147

Profesör

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Ensar TAÇYILDIZ Grafik Tasarım Programı 5137

Doçent Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Burak IŞIKDAĞ Yapı Denetimi Programı 5143
Burçin YERSEL Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5131
Esra Pınar UÇA GÜNEŞ Bilgisayar Programcılığı Programı 5136

Doktor Öğretim Üyesi

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Asuman KAYA Basım ve Yayım Teknolojileri Programı 5161
Başak KALKAN Basım ve Yayım Teknolojileri Programı 5161
Birsen AÇIKEL İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Programı
Dilek ÇUKUL Grafik Tasarımı 5136
Elif AYBAR Bilgisayar Programcılığı Programı 5130
Elif KORUYUCU İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Programı
Hüseyin Selçuk KIRAY Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5150
İhsan GÜNEŞ Bilgisayar Programcılığı Programı
Mehmet BAY Mekatronik Programı 5126
Şükrü ARDALI Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5142

Öğretim Görevlisi Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Ali Haydar ERCAN İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Programı 5126
Arzu ÇELEN ÖZER Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5146
Aysel ULUKAN KORUL Bilgisayar Programcılığı 5131
Emre Aytuğ ÖZSOY Yapı Denetimi Programı 5143
Ercan SÜNGER Basım ve Yayım Teknolojileri Programı 5186
Erol HACIOĞLU Basım ve Yayım Teknolojileri Programı 5150
Hasan Candan ÖTEYAKA Makine, Resim ve Konstrüksiyonu Programı 5126
Kadir GÜNGÖR Makine, Resim ve Konstrüksiyonu Programı 5135
Okan AKSU Basım ve Yayım Teknolojileri Programı 5150

Öğretim Görevlisi

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Altan ÇETİNKAYA Mekatronik Programı 5142
Atakan UĞRAŞ Makine, Resim ve Konstrüksiyonu Programı 5127
Aytekin ATASOYU Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı
Emre ÖZBEK İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Programı 5130
Fatma Nur DEMİR Basım ve Yayım Teknolojileri Programı 5392
Figen ERDOĞAN Bilgisayar Programcılığı Programı 5146
Firdevs Diğdem GÜVEN Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5131
Hülya SÖKER Basım ve Yayım Teknolojileri Programı 5135
Nurcihan ÖZKAN Grafik Tasarım Programı 5127
Roza KOÇKAR Grafik Tasarım Programı 5135
Semih GÖLCÜK Makine, Resim ve Konstrüksiyonu Programı 5186
Serdar TUNALIER Bilgisayar Programcılığı Programı 5171
Sevgi TAÇYILDIZ Mekatronik Programı 5134
Sezen KARADAYI Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5134
Sinan GÜVEN Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5171
Yiğit TÜRE Mekatronik Programı 5127
Zeynep Nazlı ÖZTOPCU Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5127