Profesör Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Hüseyin KOCA Makine, Resim ve Konstrüksiyon Programı 5111 - 5149
Ertuğrul ALGAN Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5170
Gülgün YILMAZ Yapı Denetimi Programı 5144
Özlem ONAY Makine, Resim ve Konstrüksiyon Programı 5148
Zafer DEMİR Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5147

Profesör

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Ensar TAÇYILDIZ Grafik Tasarım Programı 5137

Doçent Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Burak IŞIKDAĞ Yapı Denetimi Programı 5143
Burçin YERSEL Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5131
Esra Pınar UÇA GÜNEŞ Bilgisayar Programcılığı Programı 5136
Güler KOCA Yapı Denetimi Programı 6653

Doktor Öğretim Üyesi

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Asuman KAYA Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 5161
Dilek ÇUKUL Grafik Tasarımı 5136
Elif AYBAR Bilgisayar Programcılığı Programı 5130
Elif Pınar KILINÇ Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 2500
Hüseyin Selçuk KIRAY Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5150

Öğretim Görevlisi Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Arzu ÇELEN ÖZER Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5146
Aysel ULUKAN KORUL Bilgisayar Programcılığı 5131
Başak KALKAN Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 5161
Erol HACIOĞLU Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 5150

Öğretim Görevlisi

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Alper BAYRAKDAR Grafik Tasarım Programı 5126
Altan ÇETİNKAYA Mekatronik Programı 5142
Emre Aytuğ ÖZSOY Yapı Denetimi Programı 5143
Engin KILIÇATAN Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 2377
Fatih FIRAT Mobilya ve Dekorasyon ---
Fatma Nur DEMİR Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 5392
Figen ERDOĞAN --- 5146
Hülya SÖKER Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 5135
Nurcihan ÖZKAN Grafik Tasarım Programı 5117-5127
Roza KOÇKAR Grafik Tasarım Programı 5135
Semih GÖLCÜK Makine, Resim ve Konstrüksiyon Programı 5186
Serdar TUNALIER Bilgisayar Programcılığı Programı 5171
Sevgi TAÇYILDIZ Mekatronik Programı 5134
Sezen KARADAYI Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5134
Sinan GÜVEN Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5171
Zeynep Nazlı ÖZTOPCU Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5127

Araştırma Görevlisi Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Mehmet BAY Mekatronik Programı 5126